نقشه های کشوری ایران

نقشه چاپی راههای ایران محصول دانا
نقشه ایران – راهها و رنگبندی استانها

مهمترین و رایج ترین نقشه در هر کشور، نقشه یکپارچه همان کشور است. بر این اساس لازم است نقشه کشور بنا به نیازهای مختلف آموزشی، تحقیقاتی، صنعتی، آماری، گردشگری، مدیریتی و… به شکل اختصاصی طراحی و در دسترس قرار گیرد.

دانا مفتخر است عناوین مختلفی از نقشه ایران را طراحی و در فروشگاه آنلاین خود قرار داده و همزمان هرگونه نیاز به نقشه های اختصاصی و سفارشی ایران را نیز از صفر طراحی و تامین نماید.

نقشه های مدیریتی مرجع تولید دانشنامه نقشه ای ایران برای طیف وسیعی از کاربردهای مدیریت شهری نظیر شهرداری، ادارات و سازمانهای متولی امور شهری طراحی شده و از این نظر در زمره جامع ترین و به روزترین نقشه های موجود در سطح کشور محسوب میشود.

با توجه به اهمیت درستی و صحت اطلاعات هر نقشه، تمامی اطلاعات موجود در این نقشه ها با استفاده از منابع مطمئن از جمله تصاویر ماهواره ای جدید، بررسی و به روزرسانی شده و بر خلاف برخی نقشه های قدیمی یا اشتباه، کاملا قابل اعتماد میباشد.

همچنین در طراحی علائم و نمادهای گرافیکی نقشه (تخصص کارتوگرافی) تلاش شده تا در عین حفظ خوانائی، زیبائی و رنگبندی متناسب نیز مورد توجه قرار گیرد.

این نقشه با ابعاد (150×210 سانتیمتر) نقشه ای نسبتا بزرگ است که برای استفاده های مدیریتی، کنفرانسی و نمایشی در ادارات، شرکتها، آژانسهای مسافرتی و موارد مشابه، طراحی و چاپ شده است.

راهها، مرز استانها، اسامی شهرها و 22 اثر تاریخی ثبت ملی ایران که توسط یونسکو به عنوان آثار جهانی ثبت شده و مهمترین جاذبه های گردشگری بین المللی ایران هستند از جمله اطلاعات مندرج در این نقشه است.

این آثار به شکل شماره دار در سطح نقشه به همراه یک جدول مصور راهنما در کناره نقشه طراحی شده اند.

کاغذ استفاده شده در این نقشه از نوع بنر کوتدی (نوعی PVC) است که ضد آب و رطوبت بوده و توسط چاپگرهای نسل جدید با تکنولوژی اکو سالونت چاپ میشوند.

برچسب محصولات :
نقشه استان آذربایجان شرقی نقشه بزرگ آذربایجان شرقی نقشه بزرگ خوزستان نقشه به روز آذربایجان شرقی نقشه به روز خوزستان نقشه تقسیمات کشوری استان اصفهان نقشه تقسیمات کشوری استان فارس نقشه جدید آذربایجان شرقی نقشه جدید تهران نقشه جدید خوزستان نقشه دیواری نقشه دیواری آذربایجان شرقی نقشه دیواری استان اصفهان نقشه دیواری تهران نقشه دیواری خوزستان نقشه راههای استان اصفهان نقشه راههای استان فارس نقشه رنگبندی استانهای ایران نقشه شهرهای ایران نقشه شهرهای خوزستان نقشه فارس نقشه مدیریتی نقشه مدیریتی تهران نقشه مدیریتی خوزستان نقشه مرجع نقشه مرز شهرستانها نقشه مرز شهرستانهای استان فارس نقشه منطقه 1 تهران نقشه منطقه 21 نقشه منطقه 22 نقشه منطقه یک تهران نقشه های استانی نقشه های تهران نقشه های دانا نقشه های رنگبندی نقشه های شهری نقشه چاپی نقشه چاپی آذربایجان شرقی نقشه چاپی استان اصفهان نقشه چاپی تهران نقشه کامل آذربایجان شرقی نقشه کنفرانسی نقشه گردشگری کتاب نقشه کتاب نقشه A3