نقشه شهر اهواز

نقشه شهر اهواز به عنوان مرکز سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و صنعتی استان خوزستان ابزاری مهم در مدیریت این کلانشهر محسوب میشود.

ادارات، سازمانها، شرکتها، نهادها و صنایع مختلفی که در اهواز فعالیت میکنند همواره به نقشه به روز و جامع اهواز نیاز دارند.

با این رویکرد نقشه شهر اهواز همواره در راس سبد محصولات دانا قرار داشته و دارد و تا کنون مشتریان متعددی نسبت به خرید نقشه های موجود اهواز یا سفارش نقشه های اختصاصی اهواز به دانا اقدام نموده اند.

نقشه چاپی مدیریتی اهواز
نقشه مدیریتی شهر اهواز

نقشه های مدیریتی مرجع تولید دانشنامه نقشه ای ایران برای طیف وسیعی از کاربردهای مدیریت شهری نظیر شهرداری، ادارات و سازمانهای متولی امور شهری طراحی شده و از این نظر در راس جامع ترین و به روزترین نقشه های موجود در سطح کشور محسوب میشود.

با توجه به اهمیت درستی و صحت اطلاعات هر نقشه، تمامی اطلاعات موجود در این نقشه ها با استفاده از منابع مطمئن از جمله تصاویر ماهواره ای جدید، بررسی و به روزرسانی شده و بر خلاف برخی نقشه های قدیمی یا اشتباه، کاملا قابل اعتماد میباشد.

همچنین در طراحی علائم و نمادهای گرافیکی نقشه (تخصص کارتوگرافی) تلاش شده تا در عین حفظ خوانائی، زیبائی و رنگبندی متناسب نیز مورد توجه قرار گیرد.

نقشه مناطق اهواز محصول دانا
نقشه مناطق اهواز

یکی از زیرمجموعه های نقشه های مدیریت شهری، نقشه مرزبندی مناطق شهری است. ادارات و سازمانهای مختلفی در شهرهای بزرگ بر اساس شرح وظایف سازمانی خود اقدام به تقسیم و حوزه بندی شهر مینمایند تا مدیریت متمرکزتری قابل اجرا باشد.
دانا برای پاسخ به این نیاز اقدام به طراحی نقشه مرزبندی مناطق شهرداری اهواز با استفاده از رنگهای تفکیک شده نموده که نتیجتا سطح هر منطقه از مناطق اطراف مجزا میشود و ضمنا به دلیل شفافیت رنگهای انتخاب شده، بافت اصلی اطلاعات نقشه همچنان خوانا باقی میماند.