نقشه هوشمند بازارنمای آبادان

دانشنامه نقشه ای ایران (دانا) با همکاری گروه اطلاع رسانی و تبلیغاتی بازارنمای و گروه دانشنامه گردشگری خوزستان دگر با بیش از 16 سال تجربه و تخصص تولید نقشه های مختلف با تیراژ بیش از یک میلیون نسخه در حال طراحی اولین نقشه هوشمند بازارنمای و گردشگری آبادان برای چاپ و توزیع در روزهای آینده هستند.
با توجه به مزیت اقتصادی و تجاری شهر آبادان یعنی برخورداری از تسهیلات واردات کالای ملوانی (ته لنجی) و منطقه آزاد اروند و تردد دائمی مسافران و مشتریان به خصوص در فصل پاییز و زمستان از سراسر کشور به این شهر زیبا، تصمیم گرفتیم برای توسعه بازار و کمک به کسب و کار حضوری و غیر حضوری فروشگاهها و مجتمعهای تجاری آبادان اقدام به طراحی و چاپ و توزیع اولین نقشه هوشمند چاپی بازارنمای و گردشگری آبادان و اپلیکیشن متصل و مکمل نقشه کنیم.

نقشه هوشمند چیست ؟

نقشه هوشمند ترکیب یک نقشه چاپی به روز و تخصصی (با استفاده از دانش کارتوگرافی و GIS) از شهر آبادان و یک اپلیکیشن موبایلی اندروید است که کاربر میتواند از طریق بارکدهای چاپ شده روی قسمتهای مختلف نقشه چاپی (مثلا بارکد اختصاصی فروشگاه شما، بارکد اختصاصی یک مرکز خرید، هتل، رستوران یا جاذبه گردشگری) به اطلاعات تکمیلی آن مکان در اپلیکیشن موبایلی به سرعت و با سهولت دسترسی پیدا کند.
همه ما میدانیم که نقشه های کاغذی علیرغم تمام ضرورتهای کاربردی، هم فضای کوچکی برای اطلاع رسانی و تبلیغات دارند و هم محتوای ارزشمند دیجیتال مثل ویدئو، عکسهای تعداد بالا، لوکیشن نقشه ای قابل مسیریابی، امکان ثبت نظر و انتقاد و پیشنهاد و لینکهای فعال وب سایت و شبکه های اجتماعی و پیام رسانها را پشتیبانی نمیکنند.

بنابراین ما با استفاده از کامل ترین اپلیکیشن موبایلی گردشگری خوزستان (اپلیکیشن خوزستان دگر - قابل دانلود و نصب از لینک پائین) و طراحی بارکدهای مربعی (کیو آرکد) برای فروشگاهها و سایر اعضای ثبت نامی نقشه هوشمند آبادان این امکانات را برای اولین بار ارائه کرده ایم.

مشخصات نقشه هوشمند چاپی بازارنمای آبادان :

  • ابعاد : 50 سانتیمتر در 70 سانتیمتر
  • چاپ 2 رو شامل جلوی نقشه و پشت نقشه
  • تیراژ : بین 20 تا 30 هزار نسخه
  • جنس کاغذ : کاغذ تحریر
  • نوع چاپ : افست چهار رنگ همزمان با برترین تکتولوژی چاپ موجود در استان خوزستان
  • نقشه ها به شکل تا شده و در بسته بندی نایلونی شفاف با در چسبدار تحویل خواهد شد. تعداد نقشه تحویلی متناسب با رده عضویت خواهد بود.

نکته 1 : در عضویت ساده، به جای اختصاص یک صفحه مستقل به اعضا در اپ و اتصال بارکد به صفحه فوق، به انتخاب خودشان بارکد به شماره موبایل، یا پیام رسانهای اجتماعی آنها متصل میشود.

نکته 2 : مدت زمان عضویت سایر اعضا در اپلیکیشن 1 سال خواهد بود

اپلیکیشن گردشگری خوزستان دگر

اپلیکیشن گردشگری خوزستان دگر

دریافت اپلیکیشن خوزستان دگر
راهنمای گردشگری استان خوزستان
توسعه مشترک:
دانا (دانشنامه نقشه ای ایران)
دگر (دانشنامه گردشگری)

رده های عضویت و ثبت نام در اولین نقشه هوشمند بازارنمای و گردشگری آبادان

نوع عضویت

خدمات داخل نقشه چاپی

صفحه اختصاصی در اپلیکیشن موبایلی

ظرفیت ثبت نام

تعرفه عضویت

عضویت پلاتینیوم

تک کادر تبلیغاتی بزرگ *روی* جلد نقشه :

تک کادر بزرگ F1

بالا سمت راست

75mm x 83mm

فقط یک عدد از کادر F1 در نقشه وجود دارد و بالاترین جایگاه تبلیغاتی در نقشه محسوب میشود چون در زمان تا شدن نقشه روی جلد نقشه و در کنار شناسنامه نقشه قرار میگیرد.

دارد

کلا فقط یک کادر

تماس بگیرید

عضویت طلائی

یک کادر تبلیغاتی بزرگ *روی* نقشه :

کادرهای بزرگ F2 تا F7

157mm x 60mm

دارد

6 کادر

تماس بگیرید

عضویت نقره ای

یک کادر تبلیغاتی بزرگ *پشت* نقشه :

از کادرهای بزرگ B1 تا B7

97mm x 212mm

دارد

7 کادر

تماس بگیرید

عضویت برنزی

یکی از کادرهای T

در جدول خلاصه مشخصات فروشگاهها

در *پشت* نقشه 

دارد

حداکثر 100

1.200.000 تومان

عضویت ساده

یکی از کادرهای T

در جدول خلاصه مشخصات فروشگاهها

در *پشت* نقشه 

ندارد

حداکثر 100

750.000 تومان

Abadan_Bazarnamai_v14020821b_formBG
Back page_formBG

Views: 159