خدمات نقشه ای

ثبت لوکیشن در نقشه های آنلاین

ثبت مکان در گوگل مپ

امروزه کسب و کارهای مختلف بزرگ و کوچک ناگزیر از ثبت لوکیشن در نقشه گوگل و سایر نقشه های آنلاین هستند. علت اصلی این امر ضرورت حضور فعال کسب و کارها در اینترنت و فضای مجازی با هدف حفظ و توسعه بازار و افزایش مخاطب در حوزه های جغرافیائی اطراف و فراتر از آن است.

اکثر کسب و کارهای حضوری نیاز دارند تا توسط رسانه ها و پلتفرمهای مختلف اینترنتی نظیر وب سایت، اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و غیره اطلاعات کسب و کار خود را در معرض دید مخاطبان خود قرار دهند.

بدیهی است که مکان و آدرس و نشانی دفتر یا شرکت یا فروشگاه نیز جزو مهمترین بخشهای این اطلاعات به خصوص برای کسب و کارهای حضوری محسوب میشود.

به همین منظور دانشنامه نقشه ای ایران، دانا، با توجه به دسترسی مفید و تجربه عملی بالای کسب کرده نزد سرویسهای نقشه آنلاین معتبر بین المللی آمادگی دارد موقعیت و مکان کسب و کار شما را با جزئیات مختلف در همگی نقشه های آنلاین معروف و معتبر زیر ثبت نماید :

  • ثبت لوکیشن در نقشه گوگل (گوگل مپ)
  • ثبت لوکیشن در نقشه اوپن استریت
  • ثبت لوکیشن در نقشه ویز
  • ثبت لوکیشن در نقشه اسنپ
  • ثبت لوکیشن در نقشه نشان و بلد

پس از تائید و نمایش مکان کسب و کار شما در هر یک از نقشه های آنلاین بالا مثلا ثبت لوکیشن در نقشه اسنپ، علاوه بر اینکه هر شخصی از سراسر دنیا با جستجو در اینترنت (مثلا سرچ اصلی گوگل یا سرچ در گوگل مپ) میتواند مکان شما (و اطلاعات ضمیمه شما) را روی نقشه مورد نظر  پیدا نماید، شما میتوانید یک لینک نقشه ای مکان اختصاصی خود را نیز از نقشه آنلاین انتخابی دریافت کرده و آن را در وب سایت، اینستاگرام و سایر پلتفرمهای مشابه قرار داده یا به اشتراک بگذارید تا مخاطب شما با استفاده از لینک فوق هم مکان شما را سریعا مشاهده کرده و هم از طریق اپلیکیشنهای مسیریابی و ناویگیشن موجود قدم به قدم تا آدرس شما راهبری و راهنمایی آنلاین و آفلاین شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما [تماس] بگیرید یا همینجا با تکمیل فرم ثبت نام درخواست خود را ثبت نموده و منتظر نمایش اطلاعات ارسالی خود در نقشه های آنلاین انتخابی باشید :

Views: 307