خدمات نقشه ای

کتاب نقشه

کتاب نقشه دانا

مزیت کتاب نقشه نسبت به نقشه دیواری؟

کتاب نقشه دانا

کتاب نقشه دانا

کتاب نقشه دانا بر خلاف نقشه های دیواری بزرگ ابعاد، راه حلی چابک ولی جامع برای رفع خلا نقشه های جامع و قابل حمل است. کتابهای نقشه قابلیت استفاده روی میزهای جلسات چه در دفاتر ادارات و سازمانها و چه در حوزه کار میدانی را دارند.

قابلیت حمل و نقل

کتابهای نقشه بهترین راه حل برای همراه بردن یک نقشه مفصل و جامع به همایشها، جلسات بیرون از دفتر کار، سمینارها و نمایشگاهها است. همچنین با توجه به قطع انتخابی کتاب نقشه (A4 یا A3) این کتابها قابلیت استفاده در خودرو و در حال حرکت را نیز دارند.

نقشه بزرگتر، جزئیات بیشتر

مزیت مهم دیگر کتابهای نقشه، قابلیت بزرگنمایی بیشتر آنها به نسبت نقشه های دیواری است. نقشه های دیواری با توجه به محدودیت ارتفاع سقف در ساختمانهای مختلف محدودیت قامت انسان نهایتا 2 متر ارتفاع دارند. در حالی که هنگام طراحی یک کتاب نقشه میتوان، از ابتدا ابعاد نقشه پایه را در ابعادی بزرگتر مثلا 4 متر در 4 متر طراحی کرد و این نقشه فوق بزرگ را تبدیل به یک کتاب تک نسخه ای در ابعاد A3 یا A4 نمود. به این ترتیب میزان بزرگنمایی نقشه به دست آمده تا دو برابر بیشتر از نقشه دیواری مشابه خواهد بود.

سرعت تولید، تیراژ مورد نیاز

همه مزیتهای گفته شده زمانی اهمیت پیدا میکند که بدانیم برای تولید کتابهای نقشه ای تک نسخه ای دانا نیازی به فرآیند زمانبر و هزینه بر چاپ افست نیست. و لازم نیست کتاب را در تیراژ حداقل 500 یا 1000 جلد چاپ کرد و میتوان از ابتدا فقط یک جلد از کتاب را سفارش داد. گرچه توصیه ما این است که به دلیل زحمات و هزینه ای که روند طراحی و تولید کتابهای تک نسخه ای نقشه در پی دارد حداقل 3 یا 5 نسخه از کتاب سفارش داده شود.

بی نیاز از برق و باتری و دیوایسهای الکترونیک

بر خلاف نقشه های دیجیتال که نیازمند نیروی باتری یا برق برای روشن کردن موبایل و تبلت و لپ تاپ هستند، کتابهای نقشه دانا قابلیت استفاده در شرایط بحرانی و نبود برق و باتری را در خود دارند و از این بابت جزو اولین ابزارهای مدیریت بحران محسوب میشوند. استفاده از کاغذهای ضد آب (در صورت سفارش توسط خریدار) ویژگی عملیاتی بودن کتاب نقشه را تکمیل میکند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما <تماس> بگیرید.

کتاب نقشه دانا

Views: 173