خدمات نقشه ای

ثبت لوکیشن در نقشه های آنلاین

ثبت مکان در گوگل مپ

ضروری شدن حضور فعال در اینترنت و فضای مجازی برای حفظ و توسعه بازار و مخاطب، کسب و کارهای مختلف بزرگ و کوچک را ناگزیر میکند توسط رسانه ها و پلتفرمهای مختلف اینترنتی نظیر وب سایت، اینستاگرام، فیسبوک و غیره اطلاعات کسب و کار خود را در معرض دید مخاطبان قرار دهند. بدیهی است که مکان و آدرس و نشانی دفتر یا شرکت یا فروشگاه نیز جزو مهمترین بخشهای این اطلاعات محسوب میشود.

به همین منظور دانا با توجه به دسترسی و تجربه عملی بالای کسب کرده نزد سرویسهای نقشه آنلاین معتبر بین المللی آمادگی دارد لوکیشن و مکان کسب و کار شما را در سرویسهای نقشه آنلاین معروف و معتبری مثل Google map, Waze, Open street Map و سرویسهای داخلی نقشه آنلاین ثبت نماید.
پس از تائید ثبت لوکیشن دفتر یا شرکت شما توسط هر سرویس نقشه آنلاین علاوه بر اینکه هر شخصی با جستجو در اینترنت (مثلا سرچ اصلی گوگل یا سرچ در گوگل مپ) میتواند مکان شما (و اطلاعات ضمیمه شما) را روی نقشه مورد نظر پیدا نماید، شما میتوانید یک لینک نقشه ای اختصاصی را نیز از نقشه آنلاین فوق در اختیار داشته و آن را در وب سایت، اینستاگرام و سایر پلتفرمهای مشابه قرار دهید تا مخاطب شما با استفاده از لینک فوق هم مکان شما را سریعا مشاهده کرده و هم از طریق ابزارهای مسیریابی و ناویگیشن موجود قدم به قدم تا آدرس شما راهبری و راهنمایی آنلاین و آفلاین شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما [تماس] بگیرید یا همینجا با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید تا برای ادامه کار با شما تماس بگیریم:

درخواست ثبت لوکیشن

درخواست ثبت لوکیشن در نقشه های آنلاین اینترنتی

نام درخواست دهنده ثبت مکان:(ضروری)
سمت و جایگاه شغلی شما در مجموعه مورد ثبت چیست؟(ضروری)
نقشه های آنلاین انتخابی:(ضروری)
نقشه آنلاین مورد نظر را انتخاب کنید
همین نام دقیقا در نقشه ثبت خواهد شد
گروه شغلی اصلی:(ضروری)
این شماره تلفن در نقشه ثبت میشود
گوگل مپ صزفا یک شماره تلفن و بعضی نقشه های آنلاین دیگر بیش از یک شماره تلفن نمایش میدهند.
این نشانی وب سایت به عنوان وب سایت رسمی مکان مورد ثبت نمایش داده خواهد شد
این ایمیل به عنوان ایمیل مکان مورد ثبت در نقشه های آنلاین معرفی خواهد شد.
آیا لوکیشن دقیق مکان مورد درخواست را به واتساپ 09121328810 ارسال نمودید؟(ضروری)
آیا به تعداد کافی عکس واضج و گویا از نمای بیرونی و داخلی مکان مورد درخواست را به واتساپ 09121328810 ارسال نمودید؟(ضروری)
آیا تصویر واضج و گویای کارت ویزیت مکان مورد درخواست را به واتساپ 09121328810 ارسال نمودید؟(ضروری)
برای معرفی و آدرس دهی دقیق تر مکان مورد ثبت میتوانید اسکرین شات مکان را از روی نقشه دلخواه (مثلا گوگل مپ) گرفته و از طریق این گزینه ارسال نمائید.
انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, حداکثر اندازه فایل: 2 MB.

مطالب مرتبط